Apie mus

„Rinkitės MAMA+ ir atskleiskite savo stilių bet kuriuo gyvenimo momentu!“ – tai kvietimas, kuris sklinda per Šiauliuose, pėsčiųjų bulvare, esančios drabužių parduotuvės stilingoms moterims MAMA+ duris.

Mielos moterys, kviečiame atverti mūsų duris, kur neapsiribojame tik tam tikru gyvenimo laikotarpiu, ir patirti drabužių pasaulį, pritaikytą jūsų gyvenimo ritmui. Šiuolaikinė moteris – tai ne tik šeimininkė ar karjeros siekianti asmenybė, tai ir aktyviai gyvenanti, sportuojanti, pramogaujanti bei savo stilių išreiškianti moteris. MAMA+ siūlo jums drabužius, kurie akcentuoja jūsų asmenybę ir leidžia jums jaustis ypatingai.

Mūsų prekių asortimentas yra kintantis, atspindintis jūsų gyvenimo etapus. Kelnės, palaidinės, suknelės, megztiniai, sijonai, paltai, aksesuarai – tai tik keletas iš mūsų pasiūlymų. Kiekviena detalė kruopščiai atrinkta tiesiai iš gamintojų, užtikrinant aukščiausią kokybę.

Jeigu mūsų fizinės parduotuvės darbo laikas netinka, nesijaudinkite! Mes visada norime, kad mūsų klientai jaustųsi patogiai. Skambinkite mums telefonu 8 698 27455, ir mes pasistengsime, kad turėtumėte galimybę apsilankyti pas mus jums patogiu metu. Taip pat nepamirškite, kad galite pasinaudoti mūsų elektroninės parduotuvės privalumais bet kuriuo metu – ji yra visada pasiekiama ir laukia jūsų apsilankymo. Mūsų tikslas – suteikti jums geriausią apsipirkimo patirtį, nesvarbu, ar renkatės asmeniškai, ar internetu!

Susisiekti su mumis galite ir el. paštu info@mamaplius.lt.

Apsilankykite pas mus ne tik tam tikru gyvenimo laikotarpiu – mes siūlome drabužius, kuriais džiaugsitės visą savo gyvenimą. MAMA+ – ne tik drabužių parduotuvė, bet ir jūsų stiliaus ir patogumo partneris visuose gyvenimo etapuose.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top